RHLG-04.080.01
Номер детали производителя:
RHLG-04.080.01
Часть описания:
RHLG-04 - RHLG-05, LEDGE HANDLES
Состояние запаса:
100
Height :
0.866" (22.00mm)
Length - Center to Center :
3.150" (80.00mm)
  • Keystone Electronics Corp.
    HANDLE ALUMINUM MTG CTR 1.25"
  • Hammond Manufacturing
    HANDLE STL/CHROME MTG CTR 1.252"
  • Hammond Manufacturing
    HANDLE STEEL/CHROME MTG CTR 4"
  • Bud Industries, Inc.
    HANDLE CHROME MTG CTR 1.906"