RHLG-02.045.04
Номер детали производителя:
RHLG-02.045.04
Производитель/бренд:
Elesa USA Corporation
Часть описания:
RHLG-02, LEDGE HANDLES, THREADED
Состояние запаса:
90
Производитель :
Elesa USA Corporation
Категория продукта :
Ручки
Height :
0.610" (15.50mm)
Length - Center to Center :
1.772" (45.00mm)
Material :
Aluminum
Mounting Type :
Screw Holes, Back
Product Status :
Active
Thread/Screw/Hole Size :
M4
Type :
Instrumentation
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    RH-KG, DOUBLE-CURVED TUBULAR HAN
    I.147, TAPERED FIXED HANDLES, TA
    I.622, FIXED HANDLES, FIXED HAND
Каталог сопутствующих товаров
  • Keystone Electronics Corp.
    HANDLE ALUMINUM MTG CTR 1.25"
  • Hammond Manufacturing
    HANDLE STL/CHROME MTG CTR 1.252"
  • Hammond Manufacturing
    HANDLE STEEL/CHROME MTG CTR 4"
  • Bud Industries, Inc.
    HANDLE CHROME MTG CTR 1.906"