EVC-C-15A-300-S-11
- Номер детали производителя:
- EVC-C-15A-300-S-11
- Производитель/бренд:
- ITT Cannon
- Часть описания:
- CORD J1772 ANGLED TO CBL 11' BLK
- Производитель :
- ITT Cannon
- Категория продукта :
- Силовые, линейные кабели и удлинители
- 1st Connector :
- J1772, Angled
- 2nd Connector :
- Cable
- Approval Agency Marking :
- CE, cUL, UL
- Approved Countries :
- Americas, Japan
- Color :
- Black
- Cord Type :
- Current Rating (Amps) :
- 15A
- Features :
- Charging, Electric Vehicles
- Length :
- 11.00' (3.35m)
- Number of Conductors :
- 3 Power, 2 Signal
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 55°C
- Product Status :
- Active
- Shielding :
- Style :
- Female Plug to Leads
- Voltage Rating :
- 120V, 300V