BC-CTS-081107
- Номер детали производителя:
- BC-CTS-081107
- Производитель/бренд:
- Boxco
- Часть описания:
- BOX PC CLEAR 4.331"L X 3.150"W
- Состояние запаса:
- 2
- Производитель :
- Boxco
- Категория продукта :
- Коробки
- Area (L x W) :
- 13.6in² (88cm²)
- Color :
- Light Gray, Clear Cover
- Container Type :
- Box
- Design :
- Lift-Off Screw Cover
- Features :
- Flame Retardant, Sealing Gasket, Wall Mount
- Height :
- 2.756" (70.00mm)
- Material :
- Plastic, Polycarbonate/Fiberglass
- Material Flammability Rating :
- UL94 5VA, UL94 V-0, UL94 HB
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
- Size / Dimension :
- 4.331" L x 3.150" W (110.00mm x 80.00mm)