BC-CGP-091208
Номер детали производителя:
BC-CGP-091208
Производитель/бренд:
Boxco
Часть описания:
BOX PC GRAY 4.724"L X 3.543"W
Состояние запаса:
1
Производитель :
Boxco
Категория продукта :
Коробки
Area (L x W) :
16.7in² (108cm²)
Color :
Light Gray
Container Type :
Box
Design :
Hinged Door, Stainless Steel Latch
Features :
Flame Retardant, Hinged, Latches, Lockable, Sealing Gasket
Height :
3.346" (85.00mm)
Material :
Plastic, Polycarbonate/Fiberglass
Material Flammability Rating :
UL94 5VA, UL94 V-0, UL94 HB
Product Status :
Active
Ratings :
IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
Size / Dimension :
4.724" L x 3.543" W (120.00mm x 90.00mm)
Thickness :
0.126" (3.20mm)