BC-CGS-081104
Номер детали производителя:
BC-CGS-081104
Производитель/бренд:
Boxco
Часть описания:
BOX PC GRAY 4.331"L X 3.150"W
Состояние запаса:
7
Производитель :
Boxco
Категория продукта :
Коробки
Area (L x W) :
13.6in² (88cm²)
Color :
Light Gray
Container Type :
Box
Design :
Lift-Off Screw Cover
Features :
Flame Retardant, Sealing Gasket, Wall Mount
Height :
1.772" (45.00mm)
Material :
Plastic, Polycarbonate/Fiberglass
Material Flammability Rating :
UL94 5VA, UL94 V-0, UL94 HB
Product Status :
Active
Ratings :
IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
Size / Dimension :
4.331" L x 3.150" W (110.00mm x 80.00mm)