AK15-190C-Y
Номер детали производителя:
AK15-190C-Y
Производитель/бренд:
Littelfuse
Часть описания:
TVS DIODE 190VWM 290VC AXIAL
Производитель :
Littelfuse
Категория продукта :
Диоды ТВС
Applications :
General Purpose
Bidirectional Channels :
1
Capacitance @ Frequency :
3700pF @ 10kHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
15000A (15kA) (8/20µs)
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TJ)
Package / Case :
Axial, Right Angle Bend (24.15mm Center)
Power - Peak Pulse :
Power Line Protection :
No
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Axial
Type :
Zener
Unidirectional Channels :
Voltage - Breakdown (Min) :
200V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
290V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
190V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'