SMG100VB33RM8X11LL
- Номер детали производителя:
- SMG100VB33RM8X11LL
- Часть описания:
- CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
- Capacitance :
- 33 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 3.315Ohm @ 120Hz
- Height - Seated (Max) :
- 0.453" (11.50mm)
- Impedance :
- Lead Spacing :
- 0.138" (3.50mm)
- Lifetime @ Temp. :
- 2000 Hrs @ 85°C
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Ripple Current @ High Frequency :
- 324 mA @ 100 kHz
- Ripple Current @ Low Frequency :
- 180 mA @ 120 Hz
- Size / Dimension :
- 0.315" Dia (8.00mm)
- Surface Mount Land Size :
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 100 V