XBP06V4E4GR-G
- Номер детали производителя:
- XBP06V4E4GR-G
- Производитель/бренд:
- Torex Semiconductor Ltd.
- Часть описания:
- TVS DIODE 5VWM 4USP
- Производитель :
- Torex Semiconductor Ltd.
- Категория продукта :
- Диоды ТВС
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- 40pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- 4-UDFN Exposed Pad
- Power - Peak Pulse :
- 70W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 4-USP (1.2x1.6)
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- 4
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 6.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 5V