P4SOD15CAX
Номер детали производителя:
P4SOD15CAX
Часть описания:
P4SOD15CA/SOD123/REEL 7" Q1/T1
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
16.4A
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
400W
Voltage - Breakdown (Min) :
16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
24.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
15V