SOD24CAX
Номер детали производителя:
SOD24CAX
Часть описания:
SOD24CA/SOD123/REEL 7" Q1/T1 *S
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
5.1A
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
200W
Voltage - Breakdown (Min) :
26.95V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
38.9V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
24V