CWR26HB106JBFZ
Номер детали производителя:
CWR26HB106JBFZ
Часть описания:
CAP TANT 10UF 5% 15V 2214
Capacitance :
10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
667mOhm
Failure Rate :
B (0.1%)
Height - Seated (Max) :
0.085" (2.16mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
15 V