LSA28-1M1M-S18
- Номер детали производителя:
- LSA28-1M1M-S18
- Производитель/бренд:
- ConductRF
- Часть описания:
- CBL ASSY MMCX M-MMCX M 18"
- Состояние запаса:
- 500
- Производитель :
- ConductRF
- Категория продукта :
- Коаксиальные кабели (РЧ)
- 1st Connector :
- MMCX Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- MMCX Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- 0.085" Flexible Cable
- Color :
- Blue
- Connector Impedance :
- 50 Ohms
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 18.00" (457.20mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms