MLP281M450EB0A
- Номер детали производителя:
- MLP281M450EB0A
- Производитель/бренд:
- Cornell Dubilier Electronics
- Часть описания:
- CAP ALUM 280UF 20% 450V FLATPACK
- Состояние запаса:
- 103
- Производитель :
- Cornell Dubilier Electronics
- Категория продукта :
- Алюминиевые электролитические конденсаторы
- Applications :
- General Purpose
- Capacitance :
- 280 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 585mOhm
- Height - Seated (Max) :
- 0.500" (12.70mm)
- Impedance :
- Lead Spacing :
- 1.000" (25.40mm)
- Lifetime @ Temp. :
- 2000 Hrs @ 85°C
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- FlatPack, Tabbed
- Polarization :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Ripple Current @ High Frequency :
- Ripple Current @ Low Frequency :
- Size / Dimension :
- 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
- Surface Mount Land Size :
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 450 V