0ADKC1250-BE
Номер детали производителя:
0ADKC1250-BE
Часть описания:
FUSE CERAM 1.25A 600VAC/500VDC
Состояние запаса:
500
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
200A AC, 300A DC
Color :
Current Rating (Amps) :
1.25 A
Melting I²t :
2.34
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
5mm x 20mm
Size / Dimension :
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Voltage Rating - AC :
600 V
Voltage Rating - DC :
500 V