FA16C0G1H683JNU00
Номер детали производителя:
FA16C0G1H683JNU00
Часть описания:
CAP CER 0.068UF 50V C0G RADIAL
Capacitance :
0.068 µF
Height - Seated (Max) :
0.236" (6.00mm)
Lead Spacing :
0.098" (2.50mm)
Lead Style :
Formed Leads - Kinked
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.217" L x 0.138" W (5.50mm x 3.50mm)
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
50V
FA16986_TYRA2-S LEDiL 7,704 LENS ASSY 1POS 40MM RND 24.3MM
FA16987_TYRA2-M LEDiL 5,750 LENS ASSY 1POS 40MM RND 24.3MM
FA16988_TYRA2-W LEDiL 7,416 LENS ASSY 1POS 40MM RND 24.3MM