AFFC-050-08-102-11
- Номер детали производителя:
- AFFC-050-08-102-11
- Часть описания:
- CABLE FFC 8POS 0.50MM 4"
- Length :
- 4.000" (101.60mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.138" (3.50mm)
- Number of Conductors :
- 8
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)