AFFC-050-12-051-11
- Номер детали производителя:
- AFFC-050-12-051-11
- Часть описания:
- CABLE FFC 12POS 0.50MM 2'
- Length :
- 2.000" (50.80mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.138" (3.50mm)
- Number of Conductors :
- 12
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)