BK/MDA-10-R
Номер детали производителя:
BK/MDA-10-R
Производитель/бренд:
Eaton-Electronics Division
Часть описания:
FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG
Производитель :
Eaton-Electronics Division
Категория продукта :
Предохранители
Approval Agency :
CE, CSA, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
200A
Color :
Current Rating (Amps) :
10 A
Fuse Type :
Cartridge, Ceramic
Melting I²t :
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
Package / Case :
3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Product Status :
Active
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CB227-7 1/2
    CIR BRKR THERMAL 15A 24VDC PUSH
    CIR BRKR THERMAL 30A 24VDC PUSH