BK/MAX-50ID
Номер детали производителя:
BK/MAX-50ID
Производитель/бренд:
Eaton-Bussmann Electrical Division
Часть описания:
FUSE AUTO 50A 32VDC BLADE
Производитель :
Категория продукта :
Предохранители
Approval Agency :
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
1kA
Color :
Red
Current Rating (Amps) :
50 A
Fuse Type :
Automotive
Melting I²t :
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
Package / Case :
Blade, Max
Product Status :
Active
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
1.150" L x 0.350" W x 0.850" H (29.21mm x 8.89mm x 21.59mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
32 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CIR BRKR 50A 32VDC AUTO RESET
    CIR BRKR 40A AUTO RESET
    CIR BRKR 30A PUSH-RESET
    CIR BRKR 20A AUTO RESET
    FUSE LP CCP CLASS G 20A P-SCREW