GA1812A101FBAAR31G
Номер детали производителя:
GA1812A101FBAAR31G
Производитель/бренд:
Vishay / Vitramon
Часть описания:
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 1812
Производитель :
Vishay / Vitramon
Категория продукта :
Керамические конденсаторы
Applications :
Automotive
Capacitance :
100 pF
Failure Rate :
Features :
Height - Seated (Max) :
Lead Spacing :
Lead Style :
Mounting Type :
Surface Mount, MLCC
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Package / Case :
1812 (4532 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient :
C0G, NP0
Thickness (Max) :
0.086" (2.18mm)
Tolerance :
±1%
Voltage - Rated :
50V