LFNH152001CST
Номер детали производителя:
LFNH152001CST
Производитель/бренд:
Littelfuse
Часть описания:
1500VDC 200A NH HLDR 1-POLE CLP/
Производитель :
Littelfuse
Категория продукта :
Держатели предохранителей
Contact Finish :
Silver
Contact Material :
Copper
Current Rating (Amps) :
200 A
For Use With/Related Products :
SPNH
Fuse Size :
7.559" L x 2.008" W x 2.008" H (192.00mm x 51.00mm x 51.00mm)
Fuse Type :
Cartridge
Fuseholder Type :
Holder
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Circuits :
1
Orientation :
Horizontal and Vertical
Product Status :
Active
Termination Style :
Bolt Down
Voltage :
1500V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'