RM25030-1CHR
- Номер детали производителя:
- RM25030-1CHR
- Производитель/бренд:
- Eaton-Bussmann Electrical Division
- Часть описания:
- FUSE BLK R250V 30A 1P HX
- Производитель :
- Категория продукта :
- Держатели предохранителей
- Contact Finish :
- Contact Material :
- Current Rating (Amps) :
- 30 A
- For Use With/Related Products :
- Class R Fuses
- Fuse Size :
- 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
- Fuse Type :
- Cartridge
- Fuseholder Type :
- Block
- Mounting Type :
- DIN Rail, Panel Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Orientation :
- Horizontal
- Product Status :
- Active
- Termination Style :
- Box Lug
- Voltage :
- 250V