LFG480301SQDINR
Номер детали производителя:
LFG480301SQDINR
Производитель/бренд:
Littelfuse
Часть описания:
FUSE BLOK CART 480V 30A DIN RAIL
Производитель :
Littelfuse
Категория продукта :
Держатели предохранителей
Contact Finish :
Contact Material :
Current Rating (Amps) :
30 A
For Use With/Related Products :
Class G Fuses, 13/32" x 1-5/8"
Fuse Size :
0.394" Dia x 1.625" L (10mm x 41.28mm)
Fuse Type :
Cartridge
Fuseholder Type :
Block
Mounting Type :
DIN Rail
Number of Circuits :
1
Orientation :
Product Status :
Active
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage :
480V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'