LFG480303PQDINR
Номер детали производителя:
LFG480303PQDINR
Часть описания:
FUSE BLOK CART 480V 30A DIN RAIL
Current Rating (Amps) :
30 A
Fuse Size :
0.394" Dia x 1.625" L (10mm x 41.28mm)
Number of Circuits :
3
Termination Style :
Screw Terminal, Pressure Plate
Voltage :
480V
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'