LFH250603CID
Номер детали производителя:
LFH250603CID
Часть описания:
FUSE BLOK CART 250V 60A DIN RAIL
Current Rating (Amps) :
60 A
Number of Circuits :
3
Termination Style :
Box Lug
Voltage :
250V
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'