EV315-L-3EB30A
Номер детали производителя:
EV315-L-3EB30A
Часть описания:
Performance conforms to JASO D62
Current Rating (Amps) :
30A
Size / Dimension :
0.394" Dia x 1.496" L (10.00mm x 38.00mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
500 V
  • Bel Fuse, Inc.
    FUSE HAZARD LOCATION 250V 250MA
  • Bel Fuse, Inc.
    FUSE HAZARD LOCATION 250V 125MA