EV322-3EM-20A
- Номер детали производителя:
- EV322-3EM-20A
- Производитель/бренд:
- Sinofuse
- Часть описания:
- Conform to JASO D622, ISO8820,
- Производитель :
- Sinofuse
- Категория продукта :
- Электрические, специальные предохранители
- Applications :
- Electrical, Industrial
- Approval Agency :
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 50kA
- Class :
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Features :
- Fuse Type :
- Cartridge
- Mounting Type :
- Bolt Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- Size / Dimension :
- 0.394" Dia x 1.496" L (10.00mm x 38.00mm)
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 700 V