EV322-3EM-16A
Номер детали производителя:
EV322-3EM-16A
Часть описания:
Conform to JASO D622, ISO8820,
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50kA
Class :
Current Rating (Amps) :
16A
Size / Dimension :
0.394" Dia x 1.496" L (10.00mm x 38.00mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
700 V
  • Bel Fuse, Inc.
    FUSE HAZARD LOCATION 250V 250MA
  • Bel Fuse, Inc.
    FUSE HAZARD LOCATION 250V 125MA