BK/HTC-15M
Номер детали производителя:
BK/HTC-15M
Производитель/бренд:
Eaton-Electronics Division
Часть описания:
FUSE BLOCK CART 250V 6.3A PCB
Производитель :
Eaton-Electronics Division
Категория продукта :
Держатели предохранителей
Contact Finish :
Tin
Contact Material :
Brass
Current Rating (Amps) :
6.3 A
For Use With/Related Products :
5mm x 20mm
Fuse Size :
0.197" Dia x 0.787" L (5mm x 20mm)
Fuse Type :
Cartridge
Fuseholder Type :
Block
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Orientation :
Horizontal
Product Status :
Active
Termination Style :
PC Pin
Voltage :
250V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CB227-7 1/2
    CIR BRKR THERMAL 15A 24VDC PUSH
    CIR BRKR THERMAL 30A 24VDC PUSH
    FUSE HOLDER KNOB ASSEMBLY
    FUSEHOLDER
Каталог сопутствующих товаров
  • SCHURTER
    FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
  • SCHURTER
    FUSE HOLDER CART 32V 20A IN LINE
    FUSE BLOCK CART 600V CHASS MNT
    FUSE BLOCK CART 600V CHASS MNT