CC18S05YN4
Номер детали производителя:
CC18S05YN4
Производитель/бренд:
Seltech
Часть описания:
SPEAKER 4OHM 1W TOP PORT 72DB
Состояние запаса:
105
Производитель :
Seltech
Категория продукта :
Динамики
Efficiency - dBA :
72.00
Efficiency - Testing :
1W/1M
Efficiency - Type :
Sensitivity
Frequency - Self Resonant :
350Hz
Frequency Range :
350 Hz ~ 5 kHz
Height - Seated (Max) :
0.205" (5.20mm)
Impedance :
4 Ohms
Ingress Protection :
Material - Cone :
Paper
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Top
Power - Max :
1.2 W
Power - Rated :
1 W
Product Status :
Active
Ratings :
Shape :
Round
Size / Dimension :
0.709" Dia (18.00mm)