0AMA-0080-TD
Номер детали производителя:
0AMA-0080-TD
Производитель/бренд:
Bel Fuse, Inc.
Часть описания:
FUSE HAZARD LOCATION 250V 80MA
Состояние запаса:
500
Производитель :
Bel Fuse, Inc.
Категория продукта :
Электрические, специальные предохранители
Applications :
Hazardous Locations
Approval Agency :
cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
4kA
Class :
Current Rating (Amps) :
80mA
Features :
Intrinsically Safe
Fuse Type :
Cartridge
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Cartridge, Non-Standard
Product Status :
Active
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.118" Dia x 0.343" L (3.00mm x 8.70mm)
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
250 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
    FUSE HAZARD LOCATION 250V 250MA
    FUSE HAZARD LOCATION 250V 125MA