0BLN030.T
Номер детали производителя:
0BLN030.T
Производитель/бренд:
Littelfuse
Часть описания:
FUSE CARTRIDGE 30A 250VAC 5AG
Производитель :
Littelfuse
Категория продукта :
Электрические, специальные предохранители
Applications :
Electrical, Industrial
Approval Agency :
CSA, PSE, UR
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
10kA
Class :
Current Rating (Amps) :
30A
Features :
Fuse Type :
Cartridge
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
Package / Case :
5AG, 10mm x 38mm (Midget)
Product Status :
Active
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'