EXB-14V121JX
- Номер детали производителя:
- EXB-14V121JX
- Производитель/бренд:
- Panasonic
- Часть описания:
- RES ARRAY 2 RES 120 OHM 0302
- Производитель :
- Panasonic
- Категория продукта :
- Резисторные сети, массивы
- Applications :
- Circuit Type :
- Isolated
- Height - Seated (Max) :
- 0.018" (0.45mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Pins :
- 4
- Number of Resistors :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals
- Power Per Element :
- 31mW
- Product Status :
- Active
- Resistance (Ohms) :
- 120
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- Size / Dimension :
- 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
- Supplier Device Package :
- 0302
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%