EXB-14V100JX
Номер детали производителя:
EXB-14V100JX
Производитель/бренд:
Panasonic
Часть описания:
RES ARRAY 2 RES 10 OHM 0302
Производитель :
Panasonic
Категория продукта :
Резисторные сети, массивы
Applications :
Circuit Type :
Isolated
Height - Seated (Max) :
0.018" (0.45mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Pins :
4
Number of Resistors :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals
Power Per Element :
31mW
Product Status :
Active
Resistance (Ohms) :
10
Resistor Matching Ratio :
Resistor-Ratio-Drift :
Size / Dimension :
0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Supplier Device Package :
0302
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%