C3A110650R0K5K5
Номер детали производителя:
C3A110650R0K5K5
Производитель/бренд:
Anaren Wireless / TTM Technologies
Часть описания:
RES SMD 50 OHM 10% 1W 0502
Производитель :
Категория продукта :
Чип-резистор — для поверхностного монтажа
Composition :
Thick Film
Failure Rate :
Features :
RF, High Frequency
Height - Seated (Max) :
0.012" (0.31mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Package / Case :
0502 (1406 Metric)
Power (Watts) :
1W
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Resistance :
50 Ohms
Size / Dimension :
0.046" L x 0.025" W (1.17mm x 0.64mm)
Supplier Device Package :
1106
Temperature Coefficient :
±300ppm/°C
Tolerance :
±10%