C3A18RJT
Номер детали производителя:
C3A18RJT
Производитель/бренд:
TE Connectivity AMP Connectors
Часть описания:
RES 18 OHM 5% 3W AXIAL
Производитель :
TE Connectivity AMP Connectors
Категория продукта :
Резисторы сквозного отверстия
Composition :
Wirewound
Failure Rate :
Features :
Height - Seated (Max) :
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 200°C
Package / Case :
Axial
Power (Watts) :
3W
Product Status :
Active
Resistance :
18 Ohms
Size / Dimension :
0.224" Dia x 0.512" L (5.70mm x 13.00mm)
Supplier Device Package :
Axial
Temperature Coefficient :
±90ppm/°C
Tolerance :
±5%
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN HDR MULT-BEAM 33POS EDGE MT
    CONN HEADER HD 96POS PCB
    CONN HEADER MULTI-BEAM 16POS PCB
    CONN HEADER MULTI-BEAM 18POS PCB