RL7520WS-R22-G
Номер детали производителя:
RL7520WS-R22-G
Производитель/бренд:
Susumu
Часть описания:
RES 0.22 OHM 2W 3008 WIDE
Производитель :
Susumu
Категория продукта :
Чип-резистор — для поверхностного монтажа
Composition :
Thin Film
Failure Rate :
Features :
Current Sense
Height - Seated (Max) :
0.028" (0.70mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Wide 3008 (2075 Metric), 0830
Power (Watts) :
2W
Product Status :
Active
Ratings :
Resistance :
220 mOhms
Size / Dimension :
0.079" L x 0.295" W (2.00mm x 7.50mm)
Supplier Device Package :
0830
Temperature Coefficient :
0/ +200ppm/°C
Tolerance :
±2%