CDS-20144-L100
Номер детали производителя:
CDS-20144-L100
Производитель/бренд:
CUI Devices
Часть описания:
SPEAKER 4OHM 1W TOP PORT 92DB
Состояние запаса:
530
Производитель :
CUI Devices
Категория продукта :
Динамики
Efficiency - dBA :
92.00
Efficiency - Testing :
1W/100mm
Efficiency - Type :
Sound Pressure Level (SPL)
Frequency - Self Resonant :
600Hz
Frequency Range :
480 Hz ~ 20 kHz
Height - Seated (Max) :
0.138" (3.50mm)
Impedance :
4 Ohms
Ingress Protection :
Material - Cone :
Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Top
Power - Max :
1.2 W
Power - Rated :
1 W
Product Status :
Active
Ratings :
Shape :
Oval
Size / Dimension :
0.787" L x 0.551" W (20.00mm x 14.00mm)
Technology :
Magnetic
Termination :
Wire Leads
Type :
General Purpose
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    BUZZER PIEZO 10V 13.7MM TH
    BUZZER PIEZO 12V 16.9X16.9MM SMD
    BUZZER PIEZO 12V 13.7MM TH
    BUZZER PIEZO 12V 32MM FLANGE
    BUZZER PIEZO 12V 41.8MM FLANGE