CDS-1328-16-SP
- Номер детали производителя:
- CDS-1328-16-SP
- Производитель/бренд:
- CUI Devices
- Часть описания:
- SPEAKR 16OHM 200MW TOP PORT 85DB
- Состояние запаса:
- 955
- Производитель :
- CUI Devices
- Категория продукта :
- Динамики
- Efficiency - dBA :
- Efficiency - Testing :
- 100mW/100mm
- Efficiency - Type :
- Sound Pressure Level (SPL)
- Frequency - Self Resonant :
- 1.1kHz
- Frequency Range :
- 880 Hz ~ 5 kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.110" (2.80mm)
- Impedance :
- 16 Ohms
- Ingress Protection :
- Material - Cone :
- Polyethylene Terephthalate (PET)
- Material - Magnet :
- Nd-Fe-B
- Port Location :
- Top
- Power - Max :
- 300 mW
- Power - Rated :
- 200 mW
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Shape :
- Round
- Size / Dimension :
- 0.512" Dia (13.00mm)