SSRC-480D5R
- Номер детали производителя:
- SSRC-480D5R
- Часть описания:
- SSR RELAY SPST-NO 5A 48-660V
- Load Current :
- 5 A
- Mounting Type :
- Through Hole
- On-State Resistance (Max) :
- Output Type :
- AC
- Package / Case :
- 4-SIP
- Supplier Device Package :
- 4-SIP
- Termination Style :
- PC Pin
- Voltage - Input :
- 3 ~ 15VDC
- Voltage - Load :
- 48 V ~ 660 V