SFS4-DC48V
Номер детали производителя:
SFS4-DC48V
Часть описания:
RELAY SAFETY 6PST 6A 48V
Coil Voltage :
48VDC
Contact Rating (Current) :
6 A
Must Operate Voltage :
36 VDC
Must Release Voltage :
4.8 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Switching Voltage :
250VAC, 30VDC - Max