S1-2404DM
- Номер детали производителя:
- S1-2404DM
- Производитель/бренд:
- Sensata Technologies – Cynergy3
- Часть описания:
- RELAY REED 4KV SPST 24V SIP W/DI
- Состояние запаса:
- 2
- Производитель :
- Категория продукта :
- Герконовые реле
- Coil Current :
- 24 mA
- Coil Type :
- Non Latching
- Coil Voltage :
- 24VDC
- Contact Form :
- SPST-NO (1 Form A)
- Contact Material :
- Rhodium (Rh)
- Contact Rating (Current) :
- 1 A
- Features :
- Diode, EMI Shielded
- Mounting Type :
- Through Hole
- Must Operate Voltage :
- 16 VDC
- Must Release Voltage :
- 1.25 VDC
- Operate Time :
- 1 ms
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Release Time :
- 0.5 ms
- Seal Rating :
- Switching Voltage :
- 300VAC, 350VDC - Max