S1-24-2ADM
- Номер детали производителя:
- S1-24-2ADM
- Производитель/бренд:
- Sensata Technologies – Cynergy3
- Часть описания:
- RELAY REED TWIN N/O 1.5KV 24V
- Состояние запаса:
- 7
- Производитель :
- Категория продукта :
- Герконовые реле
- Coil Current :
- 12 mA
- Coil Type :
- Non Latching
- Coil Voltage :
- 24VDC
- Contact Form :
- SPST-NO (1 Form A) x 2
- Contact Material :
- Rhodium (Rh)
- Contact Rating (Current) :
- 500 mA
- Features :
- Diode, EMI Shielded
- Mounting Type :
- Through Hole
- Must Operate Voltage :
- 18 VDC
- Must Release Voltage :
- 2.4 VDC
- Operate Time :
- 0.75 ms
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Release Time :
- 0.3 ms
- Seal Rating :
- Switching Voltage :
- 1000VDC - Max