8L01-24-101
Номер детали производителя:
8L01-24-101
Часть описания:
RELAY REED SPST 500MA 24V
Coil Current :
11 mA
Coil Voltage :
24VDC
Contact Rating (Current) :
500 mA
Features :
Electrostatic Shield
Must Operate Voltage :
19.2 VDC
Must Release Voltage :
2 VDC
Operating Temperature :
-20°C ~ 85°C
Product Status :
Obsolete
Switching Voltage :
200VAC, 200VDC - Max
Каталог сопутствующих товаров
    RELAY REED DPST 500MA 12V
    RELAY REED SPDT 250MA 12V
  • TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
    RELAY REED SPDT 500MA 24V
    RELAY REED SPDT 250MA 5V
    RELAY REED DPST 500MA 5V