8L01-12-001
Номер детали производителя:
8L01-12-001
Производитель/бренд:
Coto Technology
Часть описания:
RELAY REED SPST 500MA 12V
Производитель :
Coto Technology
Категория продукта :
Герконовые реле
Coil Current :
24 mA
Coil Type :
Non Latching
Coil Voltage :
12VDC
Contact Form :
SPST-NO (1 Form A)
Contact Material :
Contact Rating (Current) :
500 mA
Features :
Mounting Type :
Through Hole
Must Operate Voltage :
9.6 VDC
Must Release Voltage :
1 VDC
Operate Time :
0.5 ms
Operating Temperature :
-20°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Release Time :
0.5 ms
Seal Rating :
Switching Voltage :
200VAC, 200VDC - Max
Termination Style :
PC Pin
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
    RELAY REED DPST 500MA 12V
    RELAY REED SPDT 250MA 12V
  • TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
    RELAY REED SPDT 500MA 24V
    RELAY REED SPDT 250MA 5V
    RELAY REED DPST 500MA 5V