RM84-2012-35-1005
- Номер детали производителя:
- RM84-2012-35-1005
- Часть описания:
- RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 5V
- Coil Current :
- 83.3 mA
- Coil Voltage :
- 5VDC
- Contact Rating (Current) :
- 8 A
- Must Operate Voltage :
- 3.5 VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Switching Voltage :
- 440VAC - Max