RM84-2012-25-5120
- Номер детали производителя:
- RM84-2012-25-5120
- Часть описания:
- RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 120V
- Coil Current :
- 11.8 mA
- Coil Voltage :
- 120VAC
- Contact Rating (Current) :
- 8 A
- Must Operate Voltage :
- 96 VAC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Switching Voltage :
- 440VAC - Max