ALEV100-CAS
Номер детали производителя:
ALEV100-CAS
Производитель/бренд:
Altran Magnetics
Часть описания:
ALEV100 SERIES 100A DC CONTACTOR
Состояние запаса:
28
Производитель :
Altran Magnetics
Категория продукта :
Контакторы (электромеханические)
Coil Voltage :
24VDC
Contact Form :
SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current) :
100 A
Features :
Auxiliary Contacts
Mounting Type :
Chassis Mount
Must Operate Voltage :
16 VDC
Must Release Voltage :
2.4 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
750VDC - Max