AEVT500-BA
Номер детали производителя:
AEVT500-BA
Производитель/бренд:
Altran Magnetics
Часть описания:
AEVT500 SERIES 500A DC CONTACTOR
Состояние запаса:
2
Производитель :
Altran Magnetics
Категория продукта :
Контакторы (электромеханические)
Coil Voltage :
12VDC
Contact Form :
SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current) :
500 A
Features :
Auxiliary Contacts
Mounting Type :
Chassis Mount
Must Operate Voltage :
9.9 VDC
Must Release Voltage :
2 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C